Henkilöstö

Suomenojan toimipisteen henkilöstö

Petteri Eero-Hovi

Urheiluhieroja


Lauri Gayer

Urheiluhieroja


Heli Harsunen

Fysioterapeutti, FM


Jarno Hyytiäinen

Osteopaatti


Tuomas Hämäläinen

Urheiluhieroja


Jani Mahanen

Fysioterapeutti, urheiluhieronta (erik.*)


Marjut Niemelä

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*), Personal Trainer


Riku Nirkkonen

Urheiluhieroja (erik.*), Osteopaatti


Tiia Rasi

Urheiluhieroja


Nea Ruuskanen

Urheiluhieroja


Sami Salmi

Urheiluhieroja (erik.*), Osteopaatti


Riitta Vesanen

Urheiluhieroja (erik.*), Fysioterapeutti, Lymfaterapeutti


Vilhelmiina Virkki

Urheiluhieroja


Katja Voutilainen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)



Espoonlahden toimipisteen henkilöstö

Susanna Antikainen

Urheiluhieroja, Personal Trainer


Terhi Antikainen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Terhi Autio

Fysioterapeutti


Kalle Hakkarainen

Urheiluhieroja (erik.*), Osteopaattiopiskelija


Sara Huuskonen

Urheiluhieroja


Christos "Krisu" Kutsumbaris

Urheiluhieroja (erik.*), Osteopaattiopiskelija


Antti Leirimaa

Urheiluhieroja


Kaleb Linnahalme

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Mikko Ojala

Urheiluhieroja (erik.*), Osteopaattiopiskelija


Niko Pasonen

Urheiluhieroja


Laura Ranki

Urheiluhieroja (erik.*), Osteopaattiopiskelija


Sara Seppäläinen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Toni Sjöstedt

Urheiluhieroja


Jana Strelets

Urheiluhieroja


Riitta Vesanen

Urheiluhieroja (erik.*), Fysioterapeutti, Lymfaterapeutti


Tapiolan toimipisteen henkilöstö

Susanna Antikainen

Urheiluhieroja, Personal Trainer


Jussi Ikonen

Urheiluhieroja (erik.*), Osteopaattiopiskelija


Päivi Lukkarinen

Urheiluhieroja, erikoissairaanhoitaja, kuntosaliohjaaja


Maiju Marjamäki

Fysioterapeutti, Naprapaatti, urheiluhieronta (erik.*)


Essi Markelin(Viitikko)

Urheiluhieroja


Sari Ojansivu

Urheiluhieroja


Sebastian Palomaa

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Sarah Peltonen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Riitu Rautionaho

Fysioterapeutti


Elisabeth Sandell

Urheiluhieroja


Riki Wahlstedt

Urheiluhieroja


Nina Weiman

Urheiluhieroja


Leppävaaran toimipisteen henkilöstö

Maria Alopaeus

Fysioterapeutti, urheiluhieronta (erik.*)


Ivan Bazoulev

Fysioterapeutti, personal trainer, urheiluhieronta (erik.*)


Sam Degerstedt

Urheiluhieroja (erik.*), Osteopaattiopiskelija


Niko Iivonen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Eemeli Ikonen

Urheiluhieroja


Marko Kaarne

Urheiluhieroja


Katri Kallioinen

Urheiluhieroja


Ari-Pekka Kanerva

Osteopaatti


Niko Kärkkäinen

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija, Kuntosalivalmentaja


Milla Noutere

Urheiluhieroja, Voice Massage


Ville Pidätys

Urheiluhieroja


Donald Raduma

Urheiluhieroja


Ville Soininen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Suvi-Tuuli Suokas

Urheiluhieroja


Tero Tolvanen

Fysioterapeutti, urheiluhieronta (erik.*)


Mikko Virtala

Urheilufysioterapeutti (sert.)


Janne Öfverström

Urheiluhieroja (erik.*), Osteopaattiopiskelija



Kampin toimipisteen henkilöstö

Reetta Haavisto

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija


Kalle Hakkarainen

Urheiluhieroja (erik.*), Osteopaattiopiskelija


Jarno Hyytiäinen

Osteopaatti


Antti Kauppila

Fysioterapeutti, Urheiluhieronta (erik.*)


Kasper Kortelainen

Urheiluhieroja


Taru Kortelainen

Urheiluhieroja


Niklas Korvenoja

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*), Lihaskalvohieronta (fascia käsittely)


Joonas Matikainen

Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija


Joonas Mustonen

Urheiluhieroja (erik.*), Osteopaattiopiskelija


Viveka Natri

Urheiluhieroja


Helena Santala

Urheiluhieroja


Sara Seppäläinen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Virve Tavia

Fysioterapeutti


Ronja Tienhaara

Urheiluhieroja


Sonja Toivola

Fysioterapeutti


Iida Viitanen

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija




Etu-Töölön toimipisteen henkilöstö

Beda Eronen

Urheiluhieroja


Emmi Jalas

Urheiluhieroja


Henri Kari

Osteopaatti ja urheiluhieroja (erik.*)


Maija Lehto

Urheiluhieroja (erik.*), Fysioterapeutti


Maria Merra

Urheiluhieroja (erik.*) ja osteopaatti


Jyri Rajaniemi

Urheiluhieroja, Fysioterapeuttiopiskelija


Riitu Rautionaho

Fysioterapeutti


Aili Sintonen

Urheiluhieroja


Essi Suomilammi

Osteopaatti


Käpylän toimipisteen henkilöstö

Antti Auvinen

Urheiluhieroja


Ossi Ikävalko

Urheiluhieroja


Esa Järvinen

Urheiluhieroja (erik.*), osteopaattiopiskelija


Kristian Koivuselkä

Urheiluhieroja


Riku Nirkkonen

Urheiluhieroja (erik.*), Osteopaatti


Marika Sjöblom

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Virve Tavia

Fysioterapeutti


Jaana Torri

Fysioterapeutti,Urheiluhieroja (erik.*), Lymfaterapeutti


Samu Välimäki

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Kirkkonummen toimipisteen henkilöstö

Jonathan Grönman

Urheiluhieroja (erik.*)


Jarkko Marjava

Urheiluhieroja (erik.*)


Sarah Peltonen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Outi Riesen

Urheiluhieroja, Jalkaterapeutti


Janica Vaskelainen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Jannike Wesander

Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija, Personal Trainer


Niittykummun toimipisteen henkilöstö

Terhi Antikainen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Juha Hanninen

Urheiluhieroja (erik.*), Osteopaattiopiskelija


Heli Harsunen

Fysioterapeutti, FM


Teemu Honkanen

Fysioterapeutti, Urheiluhieroja (erik.*)


Maria Merra

Urheiluhieroja (erik.*) ja osteopaatti


Samuli Moilanen

Fysioterapeutti


Johanna Paavilainen

Urheiluhieroja


Katriina Pohjola

Fysioterapeutti


Hanna Sandberg

Urheiluhieroja, Personal Trainer


Ada Torala

Urheiluhieroja


Mikko Virtanen

Urheiluhieroja


Teemu Åsnabrygg

Urheiluhieroja