Suomenojan toimipisteen henkilöstö
Janina Paavilainen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Suomenoja
Jarno Hyytiäinen
Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Suomenoja, Helsinki - Kamppi
Joonas Väntti
Fysioterapeutti, osteopaatti, urheiluhieroja, personal trainer, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Suomenoja
Katja Voutilainen (Äitiyslomalla)
Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Suomenoja
Maria Laatikainen
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Suomenoja
Mariella Söderholm
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Suomenoja
Mikko Ravea
Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, Akupunktiohoitaja (PKL), hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Suomenoja
Petteri Eero-Hovi
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Suomenoja
Rasmus Kotka
Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Suomenoja
Reetta Haavisto
Urheiluhieroja, Fysioterapeutti, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Suomenoja
Rita Heikkilä
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Suomenoja
Sami Salmi
Urheiluhieroja, Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Suomenoja
Terhi Antikainen
Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, hintaluokka 2 ja 4
Espoo - Espoonlahti, Espoo - Niittykumpu, Espoo - Suomenoja
Tuomas Hämäläinen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Suomenoja
Vilma Kivistö
Fysioterapeutti, Personal trainer, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Suomenoja
Zack Arian
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Suomenoja
Espoonlahden toimipisteen henkilöstö
Antti Leirimaa
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Espoonlahti
Jouni Hämäläinen
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Espoonlahti, Espoo - Tapiola
Nico Peltola
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Espoonlahti
Petri Haase
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Espoonlahti, Kirkkonummi
Riki Wahlstedt
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Espoonlahti, Espoo - Tapiola
Sara Seppäläinen
Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 4
Espoo - Espoonlahti, Helsinki - Kamppi
Sonja Sallinen
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Espoonlahti
Susanna Antikainen
Urheiluhieroja, Personal Trainer, hintaluokka 2
Espoo - Espoonlahti, Espoo - Tapiola
Terhi Antikainen
Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, hintaluokka 2 ja 4
Espoo - Espoonlahti, Espoo - Niittykumpu, Espoo - Suomenoja
Toni Sjöstedt
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Espoonlahti
Väinö Haajanen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Espoonlahti
Tapiolan toimipisteen henkilöstö
Alisa Kettunen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Tapiola
Jael Päivinen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Tapiola
Jouni Hämäläinen
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Espoonlahti, Espoo - Tapiola
Lauri Näränen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Tapiola
Matias Sarapalo
Fysioterapeutti, urheiluhieroja, hintaluokat 1 ja 3
Espoo - Tapiola
Nina Weiman
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Tapiola
Paula Varhimo
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Tapiola
Riitu Rautionaho
Fysioterapeutti, urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Tapiola
Riki Wahlstedt
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Espoonlahti, Espoo - Tapiola
Susanna Antikainen
Urheiluhieroja, Personal Trainer, hintaluokka 2
Espoo - Espoonlahti, Espoo - Tapiola
Leppävaaran toimipisteen henkilöstö
Ari-Pekka Kanerva
Osteopaatti, hintaluokka 3
Espoo - Leppävaara
Eemeli Ikonen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Leppävaara
Emil Wikström
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Leppävaara
Jenni Toivonen
Fysioterapeutti, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Leppävaara, Helsinki - Konala
Maria Alopaeus
Fysioterapeutti, urheiluhieronta, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Leppävaara
Mikko Virtala
Urheilufysioterapeutti (sert.), hintaluokka 4
Espoo - Leppävaara, Helsinki - Konala
Milla Noutere
Urheiluhieroja, Voice Massage, hintaluokka 2
Espoo - Leppävaara
Niko Iivonen
Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Leppävaara
Niko Kärkkäinen
Urheiluhieroja, Fysioterapeutti, Kuntosalivalmentaja, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Leppävaara
Sanni Erjama
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Leppävaara
Selma Virolainen
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Leppävaara
Suvi-Tuuli Suokas
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Leppävaara
Tuomas Tikkala
Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 4
Espoo - Leppävaara
Ville Pidätys
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Leppävaara
Ville Soininen
Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Leppävaara
Kampin toimipisteen henkilöstö
Atte Kuusi
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Helena Santala
Urheiluhieroja, Voice Massage, hintaluokka 1
Iida Viitanen
Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3
Jarkko Marjava
Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, Dry Needling Terapeutti, hintaluokka 2
Jarno Hyytiäinen
Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3
Kaisla Mäkinen
Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3
Laura Korhonen
Osteopaatti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3
Miikka Mankinen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Niklas Korvenoja
Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, hintaluokka 2 ja 3
Petri Vauhkonen
Urheiluhieroja, Dry Needling -terapeutti, hintaluokka 2
Riina Herlevi
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Sara Seppäläinen
Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 4
Taru Kortelainen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Virve Tavia
Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, hintaluokka 2 ja 3
Etu-Töölön toimipisteen henkilöstö
Fanni Laurila (Äitiyslomalla)
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Helsinki - Etu-Töölö
Henri Kari
Osteopaatti, hintaluokka 2 ja 3
Helsinki - Etu-Töölö
Iida Viitanen
Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3
Helsinki - Etu-Töölö, Helsinki - Kamppi
Joona Koivu
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Helsinki - Etu-Töölö
Pasi Jokinen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Helsinki - Etu-Töölö
Suvi Tarvainen
Fysioterapeutti, hintaluokka 2 ja 4
Helsinki - Etu-Töölö
Käpylän toimipisteen henkilöstö
Antti Auvinen
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Helsinki - Käpylä
Jerry Keski-Korhonen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Helsinki - Käpylä
Marika Sjöblom
Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3
Helsinki - Käpylä
Samu Välimäki
Fysioterapeutti ylempi AMK, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3
Helsinki - Käpylä
Virve Tavia
Fysioterapeutti, Seksuaalineuvoja, hintaluokka 2 ja 3
Helsinki - Kamppi, Helsinki - Käpylä
Kirkkonummen toimipisteen henkilöstö
Janica Vaskelainen
Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3
Kirkkonummi
Jannike Wesander
Urheiluhieroja, Fysioterapiaopiskelija, Personal Trainer, hintaluokka 1
Kirkkonummi
Jonathan Grönman
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Kirkkonummi
Outi Riesen
Urheiluhieroja, jalkaterapeutti, hintaluokka 2
Kirkkonummi
Petri Haase
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Espoo - Espoonlahti, Kirkkonummi
Tiitus Runsten
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Kirkkonummi
Niittykummun toimipisteen henkilöstö
Heli Harsunen
Fysioterapeutti, FM, hintaluokka 2 ja 4
Espoo - Niittykumpu
Iida Nenonen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Niittykumpu
Jarkko Marjava
Urheiluhieroja, Osteopaattiopiskelija, Dry Needling Terapeutti, hintaluokka 2
Espoo - Niittykumpu, Helsinki - Kamppi, Kirkkonummi
Jesse Svahn
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Espoo - Niittykumpu
Katriina Pohjola
Fysioterapeutti, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Niittykumpu
Maria Merra
Osteopaatti, hintaluokka 3
Espoo - Niittykumpu
Mikko Virtanen
Urheiluhieroja, Dry Needling Terapeutti, Personal Trainer, hintaluokka 2
Espoo - Niittykumpu
Niika Himanen (ent. Kyllönen)
Urheiluhieroja, Fysioterapeutti- ja Osteopaattiopiskelija, hintaluokka 2
Espoo - Niittykumpu
Teemu Honkanen
Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, PhysioTrainer, Psyykkinen valmentaja, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Niittykumpu
Konalan toimipisteen henkilöstö
Ada Torala
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Helsinki - Konala
Donald Raduma
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Helsinki - Konala
Eetu Kotanen
Osteopaatti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2 ja 3
Helsinki - Konala
Hanna Vornanen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Helsinki - Konala
Jenni Toivonen
Fysioterapeutti, hintaluokka 2 ja 3
Espoo - Leppävaara, Helsinki - Konala
Mikko Virtala
Urheilufysioterapeutti (sert.), hintaluokka 4
Espoo - Leppävaara, Helsinki - Konala
Netta Koso
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Helsinki - Konala
Tampereen toimipisteen henkilöstö
Hanna Sandberg
Urheiluhieroja, Personal Trainer, hintaluokka 2
Tampere
Heidi Merisalo
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Tampere
Jenna Bogel
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Tampere
Juho Määttänen
Urheiluhieroja, hintaluokka 1
Tampere
Mikko Viinanen
Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Tampere
Rosa Männistö
Fysioterapeutti, Urheiluhieroja, hintaluokka 2
Tampere
Sofiia Wennström
Urheiluhieroja. hintaluokka 1
Tampere